REHAMED - szkolenia i kursy

41-506 Chorzów, Racławicka 31/10

605 565... 381więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Oferta

* Szukasz kogoś, kto wyjaśni Ci szczegóły manualnego drenażu limfatycznego?

* Potrzebujesz pomocy w prowadzeniu zajęć o MDL ze studentami lub uczniami?

* A może chcesz wiedzieć więcej niż to co jest zawarte w podręcznikach?

 

Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś sobie "tak" - koniecznie zajrzyj do serwisu Rehamed.

 

Serwis Rehamed (rehamed-24.pl) oferuje fachową wiedzę z zakresu terapii obrzęków, w tym - obrzęku limfatycznego.

W otwartej bazie wiedzy "limfo-info" znajdziesz ciekawe artykuły i porady. Przeczytasz m.in.o obrzęku tłuszczowym, patomechaniźmie tworzenia się obrzęku, sposobach fizykalnej terapii obrzęków, czynnikach ryzyka progresji obrzęku iporady jak ich unikać.

 

W części "Materiały edukacyjne" znajdziesz wyczerpujące opisy naszych pozycji wydawniczych. Obecnie oferujemy Ci dwie pozycje, poświęcone manualnemu drenażowi limfatycznemu oraz kompresjoterapii. Każda z nich zawiera książkę i płytę DVD i jest dedykowana trzem odrębnym grupom odbiorców.

* Jesteś lekarzem nadzorującym rehabilitację lub zlecającym zabiegi pacjentom z obrzękiem limfatycznym? Nie masz pewności czy terapeuci"limfatyczni" prawidłowo wykonują swoją pracę? Wahasz się ze zlecaniem takiego czy innego zabiegu pacjentowi z obrzękiem limfatycznym?

Koniecznie zapoznaj się z pozycją "Manualny drenaż limfatyczny kończyn dolnych w postępowaniu po usunięciu biodrowych węzłów limfatycznych" i bazą wiedzy "Limfo-info" naszego serwisu.

Dowiesz się tam czym różni się tak na prawdę obrzęk limfatyczny od innych rodzajów obrzęków i jaka jest jego specyfika. Poznasz różnice postępowania z pacjentami z obrzękiem limfatycznym posiadającymi zachowane węzły chłonne i po ich usunięciu.

 

* Jesteś terapeutą i martwią Cię słabe wyniki Twojej pracy? Brak Ci przekonania do tego co robisz? W pozycji "Manualny drenaż limfatyczny kończyn dolnych w postępowaniu po usunięciu biodrowych węzłów limfatycznych" przeczytasz nie tylko o teoretycznych podstawach manualnego drenażu limfatycznego, ale poznasz także ciekawe rozwiązania praktyczne, które pomogą Ci pracować efektywniej, a na płycie DVD zobaczysz prawidłowo wykonany zabieg MDL.

 

* Jesteś nauczycielem manualnego drenażu limfatycznego i nurtują Cię pytania studentów/uczniów na które nie potrafisz udzielić jednoznacznej odpowiedzi?Brak Ci przekonania do tego co nauczasz?

Zapisz się na jedyne na rynku "Specjalistyczne szkolenie podyplomowe dla nauczycieli", na którym otrzymasz wiedzę sprofilowaną specjalnie dla Twoich potrzeb. Natomiast w książce "Manualny drenaż limfatyczny kończyn dolnych w postępowaniu po usunięciu biodrowych węzłów limfatycznych" znajdziesz kompendium tej wiedzy

 

Pozycja "Kompresjoterapia kończyn dolnych w postępowaniu po usunięciu biodrowych węzłów llimfatycznych" omawia szeroko różne patomechanizmy tworzenia się obrzęków oraz przedstawia dobrze uszczegółowione trzy formy kompresjoterapii: bandażowanie kompresyjne, odzież kompresyjną i kkompresję pneumatyczną.

* Będąc lekarzem - dowiesz się kiedy stosować bandaż kompresyjny, a kiedy odzież uciskową, jakie zastosowanie mają bandaże długiego naciągu a jakie krótkiego, na jakie obrzęki zalecić pacjentowi odzież płaskodzianą a na jakie okrągłodzianą.

* Jako terapeuta - poznasz autorskie pomysły na efektywne bandażowanie i bezpieczne prowadzenie zabiegu kompresji pneumatycznej; zobaczysz sposób aplikacji opatrunku kompresyjnego kończyn dolnych wraz z obręczą biodrową oraz zabieg przerywanej kompresji pneumatycznej.

* Jeśli jesteś nauczycielem -zawarte w części teoretycznej szczegółowe omówienie patomechanizmu różnych rodzajów obrzęków oraz omówienie różnych form kompresjoterapii - pozwolą Ci przekonująco odpowiadać na pytania Twoich podopiecznych.

 

Obie pozycje wydawnicze mają nowatorski na rynku design pozwalający szybko i sprawnie odnajdywać treści przeznaczone dla różnych grup odbiorców ze względu na różne kolory czcionek i odrębne wersje filmowe/lektorskie.

 

Rehamed oferuje także specjalistyczne szkolenia medyczne, których lista będzie sukcesywnie powiększana, a wykupienie uczestnictwa jest możliwe on-line

Sprawdź jakie są aktualnie dostępne.

Nie satysfakcjonuje Cię termin lub miejsce? - napisz do nas, a rozważymy Twoją propozycję!

Kontakt

41-506 Chorzów,
Racławicka 31/10

605 565... 381więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.rehamed-24.pl


Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd