REHAMED - szkolenia i kursy

41-506 Chorzów, Racławicka 31/10

605 565... 381więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

 • Street View
 • Mapa

Fizykalna Terapia Obrzęków - komplet: MDL + Kompresjoterapia Fizykalna Terapia Obrzęków 2 x książka + 2 x DVD

Produkt w kategorii: Książki specjalistyczne

150,00 zł

Fizykalna Terapia Obrzęków
to seria, z której do tej pory ukazały się dwie pozycje wydawnicze zawierające książkę i płytę DVD:
 • Manualny drenaż limfatyczny
 • Kompresjoterapia

Obie w wyczerpujący sposób opisują podstawy teoretyczne (anatomia i patofizjologia układu limfatycznego,patomechanizmy tworzenia różnych rodzajów obrzęków, cele i zasady wykonywania zabiegu, formy kompresjoterapii itp.) oraz omawiają praktyczny sposób wykonywania zabiegów. Dodatkowo na płytach DVD ukazują pełne kompletne przeprowadzenie zabiegów u pacjenta z obrzękiem limfatycznym, wzbogacone cennymi komentarzami.
Część praktyczna w obu książkach została przedstawiona w ten sposób, by uniknąć powtarzających się sekwencji słownych, dzięki czemu czyta się ją z zaciekawieniem, a książka nie zawiera zbędnej objętości.
Więcej szczegółowych informacji o każdej z pozycji - w opisach danej pozycji w prezentacji, lub w serwisie wydawcy - Rehamed-24.pl

Niniejszy komplet to unikalny na rynku wydawniczym zestaw fachowej literatury z dziedziny poświęconej terapii przeciwobrzękowej.
Wyróżnia go profesjonalizm i duży stopień uszczegółowienia przede wszystkim w temacie manualnego drenażu limfatycznego, jak również ukazanie praktycznych aspektów teoretycznych zagadnień z dziedziny kompresjoterapii

Niewielka dostępność literatury zawierającej profesjonalną wiedzę z tej dziedziny w takim stopniu uszczegółowienia sprawia, że niniejszy kompletstaje się unikalnym "podręcznikiem" niezbędnym do fachowego prowadzenia terapii, jej nadzorowania, a nawet jej nauczania.

Obie pozycje zostały specjalnie zaprojektowane zaprojektowane dla trzech grup odbiorców: lekarze, terapeuci-praktycy i nauczyciele, a nowatorski na rynku wydawniczym design, za sprawą odrębnych kolorów czcionek i wersji filmowych - pozwala z łatwością odnajdywać każdemu istotne dla niego informacje.

Spisy treści, przykładowe strony oraz video-clipy obu pozycji są dostępne u wydawcy, w serwisie Rehamed-24.pl.

Teraz, kupująckomplet zapłacisz niższą cenę, a otrzymujesz jedyne na rynku pozycje obrazujące wykonanie zabiegu terapii przeciwobrzękowej u pacjenta z obrzękiem limfatycznym - 2 płyty DVD i 2 książki!!!

Dostępność: dostępna w magazynie


Korzyści: * zyskujesz wiedzę teoretyczną i praktyczne wskazówki nie dostępne w innych podręcznikach, * otrzymujesz dobrze uszczegółowione kompendium "w pigułce", do którego zawsze możesz wrócić.


Jak zamówić: Zakup on-line w serwisie Rehamed-24.pl, a w przypadku problemów prosimy o kontakt tel. 605-565-381, lub e-mail: biuro@rehamed-24.pl


Termin dostawy: Zwykle ok. 7 dni (PP SA)

Dane dostawy:

Płatność z góry

 • List polecony ekonomiczny: bezpłatnie

  Produkty

  Kontakt

  41-506 Chorzów,
  Racławicka 31/10

  605 565... 381więcej

  Wyślij wiadomość

  Proszę podać treść wiadomości

  Błędnie wypełniony adres

  Nieprawidłowy telefon

  Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
  Twoje uprawnienia.

    kod bezpieczeństwa

  Twoja wiadomość została wysłana.

  Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

  Ok

  www: www.rehamed-24.pl


  Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd