REHAMED - szkolenia i kursy

41-506 Chorzów, Racławicka 31/10

605 565... 381więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

 • Street View
 • Mapa

Fizykalna Terapia Obrzęków - komplet: MDL + Kompresjoterapia Fizykalna Terapia Obrzęków 2 x książka + 2 x DVD

Produkt w kategorii: Książki specjalistyczne

150,00 zł

Fizykalna Terapia Obrzęków
to seria, z której do tej pory ukazały się dwie pozycje wydawnicze zawierające książkę i płytę DVD:
 • Manualny drenaż limfatyczny
 • Kompresjoterapia

Obie w wyczerpujący sposób opisują podstawy teoretyczne (anatomia i patofizjologia układu limfatycznego,patomechanizmy tworzenia różnych rodzajów obrzęków, cele i zasady wykonywania zabiegu, formy kompresjoterapii itp.) oraz omawiają praktyczny sposób wykonywania zabiegów. Dodatkowo na płytach DVD ukazują pełne kompletne przeprowadzenie zabiegów u pacjenta z obrzękiem limfatycznym, wzbogacone cennymi komentarzami.
Część praktyczna w obu książkach została przedstawiona w ten sposób, by uniknąć powtarzających się sekwencji słownych, dzięki czemu czyta się ją z zaciekawieniem, a książka nie zawiera zbędnej objętości.
Więcej szczegółowych informacji o każdej z pozycji - w opisach danej pozycji w prezentacji, lub w serwisie wydawcy - Rehamed-24.pl

Niniejszy komplet to unikalny na rynku wydawniczym zestaw fachowej literatury z dziedziny poświęconej terapii przeciwobrzękowej.
Wyróżnia go profesjonalizm i duży stopień uszczegółowienia przede wszystkim w temacie manualnego drenażu limfatycznego, jak również ukazanie praktycznych aspektów teoretycznych zagadnień z dziedziny kompresjoterapii

Niewielka dostępność literatury zawierającej profesjonalną wiedzę z tej dziedziny w takim stopniu uszczegółowienia sprawia, że niniejszy kompletstaje się unikalnym "podręcznikiem" niezbędnym do fachowego prowadzenia terapii, jej nadzorowania, a nawet jej nauczania.

Obie pozycje zostały specjalnie zaprojektowane zaprojektowane dla trzech grup odbiorców: lekarze, terapeuci-praktycy i nauczyciele, a nowatorski na rynku wydawniczym design, za sprawą odrębnych kolorów czcionek i wersji filmowych - pozwala z łatwością odnajdywać każdemu istotne dla niego informacje.

Spisy treści, przykładowe strony oraz video-clipy obu pozycji są dostępne u wydawcy, w serwisie Rehamed-24.pl.

Teraz, kupująckomplet zapłacisz niższą cenę, a otrzymujesz jedyne na rynku pozycje obrazujące wykonanie zabiegu terapii przeciwobrzękowej u pacjenta z obrzękiem limfatycznym - 2 płyty DVD i 2 książki!!!

Dostępność: dostępna w magazynie


Korzyści: * zyskujesz wiedzę teoretyczną i praktyczne wskazówki nie dostępne w innych podręcznikach, * otrzymujesz dobrze uszczegółowione kompendium "w pigułce", do którego zawsze możesz wrócić.


Jak zamówić: Zakup on-line w serwisie Rehamed-24.pl, a w przypadku problemów prosimy o kontakt tel. 605-565-381, lub e-mail: biuro@rehamed-24.pl


Termin dostawy: Zwykle ok. 7 dni (PP SA)

Dane dostawy:

Płatność z góry

 • List polecony ekonomiczny: bezpłatnie

  Produkty

  Kontakt

  41-506 Chorzów,
  Racławicka 31/10

  605 565... 381więcej

  Wyślij wiadomość

  Proszę podać treść wiadomości

  Błędnie wypełniony adres

  Nieprawidłowy telefon

    kod bezpieczeństwa

  Twoja wiadomość została wysłana.

  Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

  Ok


  Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd